דיקור סיני לטיפולי פוריות

כך עובד דיקור סיני לטיפולי פוריות:

 

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים, ואף גברים מבינים מה העוצמה של דיקור סיני לטיפולי פוריות.
מצד שני, ישנם המוני אנשים שעדיין אין להם שום מושג כיצד עובד דיקור סיני לטיפולי פוריות, ובדיוק זו המטרה של המאמר הזה.

 

דיקור סיני לטיפולי פוריות לנשים על קצה המזלג:

דיקור סיני לפוריות בעצם מחזק את השחלות בצורה כזאת שיוכלו ליצור ביציות באיכות טובה יותר, ובסופו של דבר לגרום לעובר בריא יותר.
בנושא דיקור סיני לפוריות ערכו מחקרים רבים מאוד, בחלק מהמחקרים גילו כי נשים אשר טופלו בעזרת דיקור סיני לפוריות הכפילו את ייצור הזקיקים לאחר הטיפול! דבר זה קרה עקב השפעת הטיפולים ברפואה הסינית אשר יוצרים איזון הורמונלי בגוף.
נשים אשר מטופלות בעזרת דיקור סיני לפוריות מפחיתות משמעותית תופיות לוואי הורמונליות כגון כמות הורמונים גדולה מאוד עקב טיפול IFV.


דיקור סיני לפוריות מסייע לשחלות להגיע בצורה טובה ומאוזנת יותר לתרופות עקב כמות הזקיקים הגדולה והביציות האיכותיות יותר מאלה של נשים אשר לא מטופלות בדיקור סיני.

 

טיפולי IVF ללא דיקור סיני לטיפולי פוריות:

מצד אחד טיפולי IVF בהחלט משיגים תוצאות מדהימות של אחוזי הריון, אך מצד שני, מתוך אותן נשים, אחוזי הלידות נמוכים משמעותית. במקרים רבים ההיריון נגמר בהפלה.
להבדיל מאותן נשים אשר מטופלות רק בIVF, נשים אשר מטופלות גם בעזרת דיקור סיני לפוריותמשיגות אחוזי הצלחה גבוהים הרבה יותר בכניסה להריון, בשמירה על הריון תקין ובלידה, לאותן נשים יש מערכת חיסון חזקה יותר, מה שגורם לסיכויי ההפלה לרדת משמעותית. חשוב מאוד לעזור לגוף להתחזק ובפרט למערכת החיסון, דבר זה מסייע לעובר בתוך הרחם להגיע לסיום תקין של ההיריון. מסיבות אלה בדיוק, דיקור סיני לפוריות מתבסס על חיזוק מערכת החיסון של האישה.

 

דיקור סיני לטיפולי פוריות – הפחתת לחץ:

כידוע, זוגות רבים אשר מנסים להיכנס להריון מגיעים לרמת לחץ גבוהה. בהרבה מקרים טיפולים שונים לצורך הפריה גורמים רק ללחץ רב יותר!
הבעיה בלחץ, בסטרס היא שההורמונים המופרשים בזמן לחץ מפריעים להורמונים אשר אחראים למחזורי הביוץ. דיקור סיני לפוריות עוזר מאוד להורדת לחץ ומתחים, מעבר לכך דיקור סיני יוצר הרגשה של רוגע, דבר אשר עוזר מאוד לנשים להפחתת הלחץ לא רק בזמן הטיפול אלה בכל התקופה.

 

דיקור סיני לפוריות גברים:

גם אצל גברים דיקור סיני לפוריות עוזר מאוד, הדיקור מגביר את הכמות והאיכות של הזרע. במקרה של גברים חשוב להתחיל לקבל טיפול של דיקור סיני לפוריות 3 חודשים לפני ההכנה לכניסת ההיריון, דבר זה יעזור לאיכות וכמות הזרע של הגבר.

 

לסיכום, דיקור סיני לפוריות יעזור לכם להפחית את הלחץ ולהעלות משמעותית את סיכויי ההצלחה להפריה ולידה מוצלחת.

 

תל אביב:  רפואה סינית – אחד העם 89 ת״א

עפולה:  רפואה סינית – מנחם אוסישקין 28 עפולה
חדרה:  רפואה סינית - הדודאים 5, עין הים חדרה
טלפון: 052-8064646
מייל: Sinit.guy@gmail.com

שלח

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

שם:

שדה חובה

 

טלפון:

שדה חובה

 

דוא"ל:

שדה חובה

 

הודעה:

שדה חובה